Medycyna estetyczna

Poprawa wyglądu pacjentów poprzez nieinwazyjne procedury wchodzi w zakres działalności naszego prywatnego szpitala. Medycyna estetyczna w Koninie obejmuje korygowanie zmarszczek pojawiających się wraz z wiekiem na twarzy, szyi i dekolcie, a także redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej czy poprawę kondycji skóry. Zabiegi z tej dziedziny to także leczenie problemów, takich jak blizny czy przebarwienia, które nie tylko obniżają walory wizualne wybranych partii ciała, ale też mogą negatywnie wpływać na samopoczucie i pewność siebie.

Prywatny szpital z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej

W zależności od rodzaju problemu i uwarunkowań pacjenta zabiegi medycyny estetycznej mogą mieć charakter inwazyjny lub nieinwazyjny. Wśród nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, wykonywanych w Guardian Clinic można wyróżnić peelingi chemiczne, czyli aplikowane na skórę roztwory usuwające wierzchnie warstwy naskórka, mezoterapię – mikroiniekcje z witaminami, minerałami, kwasem hialuronowym i innymi substancjami, toksynę botulinową, której zastosowanie wpływa na wygładzenie zmarszczek, podniesienie brwi, podniesienie kącików ust, zmniejszenie potliwości skóry, leczenia bóli napięciowych, rozluźnienie mięśni twarzy np. żwacza, powiek. Dodatkowo w Gurdian Clinic wykorzystywane są stymulatory tkankowe – preparaty do iniekcji, które mają za zadanie odbudować strukturę starzejącej się skóry. Ich celem jest odnowa i biorestrukturyzacja, co odbywa się poprzez silną stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za jędrność i gęstość skóry.

Zakres zabiegów medycyny estetycznej w Guardian Clinic

 • Mezoterapia Igłowa – nawilżanie / odmładzanie
 • Mezoterapia Igłowa Plus – głębokie nawilżenie / odmłodzenie
 • Mezoterapia Igłowa – zapobiegająca wypadaniu włosów, pobudzająca wzrost
 • Toksyna Botulinowa – redukcja zmarszczek mimicznych
 • Toksyna Botulinowa – leczenie nadpotliwości
 • Stymulatory Tkankowe – biorestrukturyzacja skóry
 • Osocze – stymulacja i regeneracja skóry
 • Lipoliza Iniekcyjna – likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej
  Okolice: podbródka, brzucha, ud, nad kolanami, wdowiego karku, pleców
 • Rozpuszczanie kwasu hialuronowego

Na wizyty w prywatnym szpitalu można umawiać się telefonicznie lub przez formularz dostępny na stronie internetowej. Zabiegi medycyny estetycznej poprzedzane są wcześniejszą konsultacją z lekarzem w celu ustalenia oczekiwań pod względem efektu oraz wykluczenia przeciwwskazań, z jakimi może wiązać się wybrana metoda. Przyjmujemy pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00 w placówce mieszczącej się przy ul. Świętojańskiej 20h.