Odnowa biologiczna

Odnowa biologiczna w Guardian Clinic

Naszym Pacjentom oferujemy szeroką gamę zabiegów odnowy biologicznej. W Guardian Clinic posiadamy najnowocześniejsze urządzenia wspomagające regenerację i przyspieszające proces rehabilitacji – komorę hiperbaryczną, GameReady Med4Elite, basen do zimnych kąpieli i terapii kontrastowej, a także kabinę do kriostymulacji CryoSpace Hybrid. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów odnowy biologicznej w naszej placówce medycznej przy ul. Świętojańskiej 20h w Koninie.

Przyspiesza regenerację
Wspomaga proces rehabilitacji
Hartuje organizm
Niweluje przeciążenie organizmu
Odpręża i relaksuje
avantopool kinos 1030x579 1 - Guardian Clinic

Avantopool Kinos

Mobilny basen do zimnych kąpieli lub terapii kontrastowej, który jest w stanie zapewnić wysokiej jakości zabiegi regeneracji zimnej i ciepłej wodzie. 

Komora hiperbaryczna

Komora hiperbaryczna jest nieinwazyjną metodą terapeutyczną, w której, w warunkach podwyższonego ciśnienia, podaje się Pacjentowi tlen. Poprzez wykorzystanie ciśnienia, które przekracza 1,5 ATA tlen zostaje pozbawiony fizjologicznych przeszkód uniemożliwiających przenikanie tkanek. Tlen dostaje się do krwinek czerwonych, nasycone nim zostaje osocze, układ chłonny, a także płyn mózgowo-rdzeniowy. Przebywanie w komorze hiperbarycznej może wspomóc proces leczenia wielu schorzeń medycznych.

6d9d874c69a362bc275b3003427b5591 XL - Guardian Clinic
gr 01 - Guardian Clinic

Game Ready Med4 Elite

Urządzenie Med4 Elite, rozwija rewolucyjną technologię firmy GameReady, to wielofunkcyjne urządzenie do stosowania podczas rekonwalescencji, przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych. System umożliwia terapię zimnem bez użycia lodu, terapię ciepłem, terapię szybki kontrast (przemiennie ciepło i zimno), a także przerywaną pneumamtyczną terapię uciskową, zapewniając fizjoterapuetą i pracownikom opieki medycznej elastyczne opcje leczenia, dostosowane do pacjentów, zabiegów, obrażeń oraz etapów rehabilitacji.

Kabina do kriostymulacji - CryoSpace Hybrid

Krioterapia i  kriostymulacja to zabiegi bezpieczne, które aktywizują naturalny potencjał organizmu człowieka do powrotu do zdrowia. Zabiegi te efektywnie stymulują ciało do przywrócenia jego równowagi oraz wspierają go w jej utrzymywaniu.

516 - Guardian Clinic
clean empty sauna room - Guardian Clinic

Sauna Infra Plus

Zalety naszej sauny na podczerwień

  • łagodzi bóle mięśni oraz stawów
  • poprawia odporność oraz kondycję
  • pozytywne działanie na problemy skórne
  • wydala toksyny z organizmu
  • redukuje stres
  • zwiększa wydatek energetyczny

Aromaterapia

Przyjemne zapachy kojąca wpływają na zmysły naszego ciałą, co za tym idzie zmniejszają napięcia mięśni. Potęgując uczucie odprężenia wykorzystujemy w naszych saucnach olejki eteryczne.
spa composition with aroma modern oil diffuser with body care products - Guardian Clinic