Wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne wykonane w technologii druku 3D to rozwiązanie mające na celu podniesienie komfortu chodzenia w obuwiu oraz leczenie i zapobieganie chorobom stóp, a także dolegliwościom ze strony stawów powstałych na wskutek złego obciążenia stóp.

Wkładki ortopedyczne odciążają stawy i prawidłowo ustawiają stopę, tak by jej położenie podczas ruchu było właściwe.

wkladki 01 - Guardian Clinic
wkladki 02 - Guardian Clinic

Badanie postawy ciała

Koślawość oraz szpotawość stawów skokowych może powodować przeciążenia oraz urazy nie tylko w obrębie stopy ale także całej kończyny dolnej a nawet kręgosłupa. Stosowanie indywidualnych, drukowanych wkładek do butów poprawia stan zdrowia.

Badanie postawy ciała przy pomocy maty tensometrycznej Wintrak z wielką precyzją pomaga ocenić rozłożenie obciążenia stóp pacjenta w czasie rzeczywistym. Badanie przeprowadzane na naszej platformie wykonywane jest w pozycji statycznej oraz dynamicznej.

Dzięki badaniu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu komputerowego otrzymujemy informacje, które pomagają w procesie projektowania i drukowania wkładek do butów dopasowanych do stóp klienta.

Druk 3D

Drukarka 3D Sole PodoPrinter z ogromną dokładnością wykona zaopatrzenie ortopedyczne stworzone tylko dla Ciebie. Filament do produkcji wkładek jest niezwykle innowacyjny. Jego unikalny składnik umożliwia stworzenie lekkich i wygodnych wkładek 3D.

Dostosowanie twardość wkładki lub wskazanego jej obszaru czyni ją jedyną w swoim rodzaju. Osiągamy to poprzez aktywne spienianie filamentu, szybkość druku oraz wysokość wkładki i jej wewnętrznych struktur.

wkladki 04 - Guardian Clinic
wkladki 05 - Guardian Clinic

Materiał z którego drukowane są wkładki posiada odpowiednie certyfikaty do kontaktu z ludzką skórą. Przyszłość jest teraz! Przebadaj się już dziś i zamów Twoje indywidualne wkładki do butów!

Wkładki do obuwia w systemie 3D, które mają na celu leczenie i zapobieganie chorobom stóp oraz dolegliwościom stawów. Wykonujemy dokładne badanie stóp, żeby stworzone przez nas produkty zapewniały najwyższy komfort i wygodę użytkowania, a także zdrowie pacjentów.