Ginekologia

Prywatna placówka medyczna Guardian Clinic świadczy usługi z dziedziny medycyny zajmującej się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz stanów dotyczących żeńskiego układu rozrodczego.

Wyspecjalizowany gabinet położniczo-ginekologiczny oraz ginekologiczno-onkologiczny oferuje kompleksową opiekę w zakresie diagnostyki i leczenia wszelkich schorzeń związanych z narządami płciowymi. W ramach naszych usług przeprowadzamy zarówno badania profilaktyczne, jak i diagnostyczne, obejmujące m.in. badanie cytologiczne oraz ultrasonografię ginekologiczną i ciążową.

Ginekologia to dziedzina medycyny skupiająca się na zapobieganiu, diagnozowaniu i leczeniu dolegliwości związanych z płodnością, menstruacją, chorobami przenoszonymi drogą płciową, a także problemami menopauzalnymi. Schorzenia ginekologiczne o zróżnicowanym podłożu mogą dotyczyć kobiet w każdym wieku.

Usługi ginekologiczne w szpitalu w Koninie

W ramach usług świadczonych przez Guardian Clinic specjalista w położnictwie i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej – dr n. med. Piotr Pawlik wykonuje zarówno rutynowe kontrole, jak i procedury diagnostyczne i lecznicze. Należy podkreślić, że okresowe badania u ginekologa wykonywane są także przy braku widocznych i odczuwalnych dolegliwości. W tym zakresie warto wyróżnić profilaktykę obejmującą cytologię, USG narządów miednicy i sprawdzanie stanu piersi. Ponadto w prywatnym gabinecie ginekologicznym są leczone pacjentki zmagające się ze zdiagnozowanymi już schorzeniami żeńskiego układu rozrodczego.

Zakres usług poradni ginekologicznej w Guardian Clinic:

 • Profilaktyczne badanie ginekologiczne
 • Badanie cytologiczne szyjki macicy
 • Ultrasonografia ginekologiczna
 • Diagnostyka i leczenie zaburzeń endokrynologicznych w ginekologii: zaburzenia miesiączkowania oraz klimakterium
 • Hormonalna Terapia Zastępcza
 • Antykoncepcja (doustna, antykoncepcja postkoitalna, wewnątrzmaciczne systemy antykoncepcyjne – IUD)
 • Diagnostyka i leczenie zmian na szyjce macicy
 • Diagnostyka i leczenie zakażeń i zapaleń sromu i pochwy
 • Diagnostyka i leczenie zapaleń wewnętrzych narządów płciowych
 • Diagnostyka i leczenie nieprawidłowych krwawień macicznych i zmian rozrostowych endometrium – biopsja endometrium Pipella
 • Onkologia ginekologiczna
 • Diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu
 • Opieka położnicza – kompleksowa opieka nad kobietą w trakcie ciąży, porodu i połogu

Rezerwacja wizyt u prywatnego ginekologa

Możliwość umówienia wizyty u lekarza w Guardian Clinic poprzez telefon bądź portal znany lekarz jest dostosowana do współczesnych oczekiwań i trybu życia pacjentów. Jest to szczególnie ważne dla osób z ograniczoną dostępnością czasową, którzy chcą skorzystać z usług ginekologicznych bez konieczności osobistej wizyty w placówce w celu ustalenia terminu badania.

Dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo naszych pacjentek, oferując im wsparcie na każdym etapie diagnostyki i leczenia. Celem Guardian Clinic jest poprawa zdrowia oraz jakości życia każdej kobiety, która zdecyduje się skorzystać z naszych usług.

Poradnia ginekologiczna w Guardian Clinic

Działalność prywatnej placówki medycznej Guardian Clinic w Koninie z poradnią ginekologiczną obejmuje diagnostykę i leczenie schorzeń żeńskiego układu rozrodczego. Na wizyty można umawiać się osobiście w placówce zlokalizowanej przy ul. Świętojańskiej 20h, telefonicznie lub przez formularz na stronie.